Лікування болі в області серця, лікування аритмії (екстрасистолії) | Клініка др. Дідевича

Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Відео про болі в серці


Лікування аритмії серця в Києві, симптоми

Клініка вже більше 15 років займається лікуванням захворювань серця терапевтичного напрямку (тобто коли в серці немає органічних змін) .
До скарг , з якими звертаються пацієнти в клініку , найчастіше відносяться скарги на болі в області серця , при нормальній ЕКГ , порушення ритму ( тахікардія , екстрасистолія , миготлива аритмія) .
Оскільки анатомічно підшлункова залоза , шлунок знаходяться поруч з серцем , то дуже часто хронічне запалення в цих органах може викликати болі , дискомфорт в області серця , при цьому ЕКГ буде без відхилень , а так само можуть виникати різні порушення ритму.
Ще дуже часто хронічні запальні процеси в підшлунковій залозі не " візуалізуються » УЗД обстеженням , але проте можуть провокувати грудної остеохондроз (дивися розділ : Болі в спині , попереку ) і міжреберної невралгії , що викликає біль в області серця.
Лікування сучасної гомеопатією направлено на першопричину розвитку таких станів , а саме виліковуються захворювання шлунка , підшлункової залози та інших органів , що впливають на роботу серця (судини , шлунок , щитовидна залоза , нирки , надниркові залози і ін.)
Більш докладно дивіться розділ «Лікування»

boli_v_serdce 2boli_v_serdce 3boli_v_serdcenevralgiya

Аритмією серця називають порушення ритму серцевих скорочень. Їх яскраво виражений патологічний характер часто пов'язаний з такими захворюваннями , як кардіосклероз , ішемія , ревматизм , інфаркт та ін , неврозами і лікарської інтоксикацією. Крім того , аритмія може виникнути внаслідок вроджених порушень провідної системи серця.
Синусова аритмія буває наступних видів - тахіаритмія , брадіарітмія і екстрасистолія .
Тахіаритмія - це прояв прискореного серцебиття в стані спокою , що служить сигналом про будь- захворюванні . Необхідно точно з'ясувати причину підвищеного пульсу , щоб можна було призначити відповідне лікування. Синусова аритмія в таких випадках проявляється через проблеми зі щитовидною залозою , в результаті захворювань вегетативної нервової системи або порушення кровообігу.
Симптомами аритмії при тахіаритмії є: пульс понад 80 ударів / хв. (тахікардія ) і відчуття того , як стукає серце. Це небезпечно тим , що при інтенсивній роботі серце не встигає в достатній мірі наповнюватися кров'ю , в результаті чого погіршується кровопостачання тканин і органів , знижується артеріальний тиск. Все це може призвести до ішемічної хвороби серця і навіть інфаркту.
Другий вид синусової аритмії - брадіарітмія , яка має місце при частоті пульсу нижче 60 ударів / хв. Вона може виникати при ендокринних порушеннях , ішемічної хвороби , міокардитах , склеротичних змінах в міокарді і при тривалому голодуванні.
Аритмія серця в цьому випадку проявляється в ослабленому пульсі в стані спокою ( брадикардія) , у слабкості , запамороченнях , непритомності , больових відчуттях в області серця. Розвиток захворювання може розвинутися внаслідок порушень кровообігу і гіпоксії мозку , а ослаблений пульс (нижче 40 ударів / хв. ) Може призвести до непритомності і зупинки серця .
Третій вид серцевої аритмії - екстрасистолія , при якій відбувається передчасне скорочення серцевого м'яза або окремих її ділянок ( передсердя , шлуночка) . У більшості випадків вона виникає при психоемоційних перевантаженнях , електролітному дисбалансі ( дефіциті калію) , хронічному запальному процесі в підшлунковій залозі , шлунку
Інша причина екстрасистолії - пошкодження міокарда , які обумовлені дистрофією міокарда , кардіосклерозом , ішемічною хворобою.
Симптомами аритмії при екстрасистолії є завмирання серця , перебої в його роботі , несподівані поштовхи серця , періодичне відчуття тривоги , відчуття нестачі повітря . Екстрасистолія може привести до стенокардії і порушення мозкового кровообігу.
У випадку прояву аритмії серця лікування повинен призначати лікар. Якщо вона з'явилася в результаті функціональних розладів , то можна обійтися без медикаментозного лікування , достатньо впорядкувати ритм життя , режим дня і харчування. Часто аритмія лікується препаратами заспокійливої ​​дії на рослинній основі. Але в будь-якому випадку, якщо у вас виникла аритмія , симптоми і лікування її повинен визначити лікар .

Запишіться на безкоштовну консультацію!
телефони у Києві: (044) 253-75-38
з 9:00 до 19:00