Лікування бронхіальної астми | Клініка др. Дідевича

Відео про лікування бронхіальної астми


Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Лікування та діагностика бронхіальної астми у дітей , визначення астми

Коріння слова « астма » йдуть у грецьку мову , в перекладі з якого це слово позначає « задуха » або « утруднене дихання ». Значення цього терміна зрозуміло тим , хто хоча б раз ставав жертвою нападу ядухи . Саме він визначає бронхіальну астму.
У ході діагностики бронхіальної астми лікар спочатку проводить бесіду про симптоми і збудниках , потім проводить фізичне обстеження , лабораторні дослідження та інші необхідні тести та аналізи. Після цього він виявляє проблеми пацієнта , на підставі яких вибудовується програма лікування .
Лікування бронхіальної астми в нашій клініці проводиться за допомогою сучасної гомеопатії , основний терапевтичний ефект якої спрямований на причини виникнення цього захворювання.
Найчастіше такі захворювання як бронхіальна астма - це, як правило , алергічне захворювання , основним проявом якого є приступ задухи.
Причини виникнення бронхіальної астми :
• зниження імунітету внаслідок хронічних захворювань печінки , жовчного міхура , нирок , наднирників , ЛОР органів ;
• хронічні бронхіти з частим застосуванням антибіотиків ;
• алергізація організму.
Зазвичай бронхіальна астма виникає як наслідок тривалих бронхітів , що говорить про ослаблений імунітет бронхо- легеневої системи , яка не справляється з інфекціями навколишнього середовища. Надалі після застосування для лікування великої кількості хімічних препаратів можуть виникнути порушення в органах травлення , що призводить до алергізації організму і як результат астматичним компонентом . Якщо одночасно з хронічними бронхітами розвиваються порушення в нирках , надниркових залозах , підвищується алергізація , то може розвинутися гормонзавісімих астма.
Лікування бронхіальної астми в Клініці Доктора Дідевича проводиться за допомогою сучасної гомеопатії , що дозволяє виліковувати причини розвитку захворювань бронхів :
• хронічні запальні процеси в печінці , жовчному міхурі , ЛОР органах;
• виліковується алергізація ( більш докладно можна прочитати в розділі « Лікування алергії » ) ;
• відновлюється функція надниркових залоз;
• відновлюється загальний імунітет та імунітет бронхо- легеневої системи , виліковуються хронічні бронхіти .
Переваги лікування бронхіальної астми сучасної гомеопатією полягають в тому , що йдуть не тільки симптоми бронхіальної астми , а ще виліковуються захворювання внутрішніх органів , які й привели до даного захворювання . Таке комплексне лікування не несе хімічного навантаження на організм , не має побічних ефектів , доступно алергікам і дітям.
Оскільки виліковуються причини розвитку бронхіальної астми , то спостерігається тривалий і стійкий ефект , пацієнти перестають приймати гормони , а найчастіше захворювання йдуть назавжди .

Лікування бронхіальної астми  (більш докладно дивіться в розділі  «Лікування»).

bronhialnaya_astmaastma_i_alergiya 2astma_i_alergiya


Перебіг нападу бронхіальної астми може відрізнятися у різних пацієнтів. Також можуть відрізнятися і фактори , супутні розвитку нападу . Якщо захворювання має атопічну форму , то напад провокує взаємодія з алергеном. Бронхіальна астма у дітей зазвичай має алергічну основу. Це захворювання розвивається в ході сенсибілізації організму дитини до одного або декількох алергенів . На першій стадії діагностики бронхіальної астми у дітей проводиться бесіда з батьками про появу симптомів захворювання , після чого лікар призначає лікування .
Якщо астма інфекційно- алергічна , то напад може спровокувати навіть емоційне перенапруження на загальному тлі недуги органів дихання , і іноді він може розвиватися тих видимої причини. Часто перед нападом у хворого свербить тіло , відчувається тиск за грудиною і тече слиз з носа. Після цього ознаки нападу починають стрімко наростати : пацієнтові відчуває тривогу , сильний тиск за грудиною і починає важко дихати.
У різних хворих напад може протікати по- різному. Також можуть відрізнятися фактори , супутні розвитку нападу . Якщо це атопічна форма бронхіальної астми , то напад провокує взаємодія з алергеном. Якщо це інфекційно- алергічна форма , то напад може спровокувати емоційне перенапруження на тлі недуг органів дихання , а також він може розвинутися і без видимих ​​причин.

Запишіться на безкоштовну консультацію!
телефони у Києві: (044) 253-75-38
з 9:00 до 19:000