Лікування головної болі, мігрені, запаморочення | Клініка др. Дідевича

Відео про головних болях і лікуванні мігрені


Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Якщо у вас спостерігаються повторювані тривалі головні болі , то це привід відвідати лікаря , а також провести медичний огляд , тому що найчастіше вони є провісниками серйозних порушень у роботі організму .
Подібним симптомом різних захворювань є і запаморочення. Його також не слід обходити увагою , тому що причиною запаморочень нерідко стають гормональні розлади , захворювання внутрішнього вуха , серця , ЦНС , судин , травми головного мозку і хребта. Про те , як вилікувати запаморочення розповість лікар , але тільки після того , як він з'ясує його причину.
Лікарі Клініки Доктора Дідевича вже протягом більше п'ятнадцяти років успішно проводять лікування мігрені і лікування функціональних головних болів.
У першу чергу людям , страждаючим частими головними болями необхідно виключити органічну патологію головного мозку (пухлина , кіста , аневризма і т.д.) - звернутися до невропатолога , зробити МРТ головного мозку.
Причини головних болів і запаморочень функціонального характеру:
• Спазми і застій крові в судинах головного мозку викликаються порушеннями вегетативної нервової системи;
• порушення вегетативної нервової системи викликаються хронічними запальними процесами внутрішніх органів (печінка , жовчний міхур , кишечник , сечостатева система тощо) , інтоксикацією в організмі , наявністю хронічної інфекції;
• гормональні порушення;
• підвищення, зниження артеріального тиску;
• хронічна нейроинфекция (герпес , менігококк , токсоплазмоз та ін;
• остеохондроз шийного відділу хребта. Див. « Болі в спині , попереку ». ;
• хронічні запальні процеси в ЛОР органах ( гайморити , синусити , фронтити ) .
Якщо людину систематично турбує мігрень або просто головні болі , то це свідчення наявності прихованих запальних процесів в організмі людини. Адже перевтома чи перепад атмосферного тиску тільки " провокують " приховані захворювання , в результаті яких з'являються головні болі.
Лікарі Клініки Доктора Дідевича вже протягом декількох років успішно проводять лікування мігрені і лікування головного болю. У нашій клініці навіть мігрень ( захворювання, що супроводжується сильними головними болями ) добре піддається лікуванню.
Мігрень або систематичні головні болі найчастіше можуть бути викликані спазмами судин голови. Викликають такі спазми хронічні захворювання жовчного міхура , сечостатевої системи , печінки , а також остеохондроз ( захворювання хребта ) і гайморити . Залежно від локалізації головного болю , можна визначити в якому органі або системі є хронічне захворювання.
Альтернативою безрезультатного лікування мігрені є лікування в Клініці Доктора Дідевича . У нашій клініці діагностика і лікування мігрені спрямовані на причини , які їх викликають . Тільки таким чином можливо успішне лікування мігрені.
У нашій клініці лікування хронічних головних болів , мігрені , запаморочень направлено на причини їх виникнення. Більш детально дивіться в розділі  «
Лікування».

sosudy_golovy himicheskaya_nagruzka_na_organizm golovnaya_bol


Чи знаєте ви , що мільйони людей страждають від головного болю , сила якої коливається від невеликих нападів до неймовірного болю , спричиненої мігренню або підвищенням внутрішньочерепного тиску. Найчастіше зміни погоди або перевтома здатні викликати больові відчуття навіть у здорової людини. Як лікувати головний біль і лікувати чи взагалі вирішувати вам - вона може пройти сама , а іноді для цього потрібні ліки.

Як можна вилікувати сильний головний біль ? Для лікування можна прийняти одне з запатентованих болезаспокійливих засобів , до числа яких відносяться аспірин , парацетамол , ібупрофен , напрксен , темпалгин і безліч інших препаратів. За рахунок здатності гарячої води розслабляти м'язи на задній поверхні голови і шиї за допомогою гарячого душу можна послабити спастичні головні болі. Холодний компрес допомагає охолодити больову область , звузивши кровоносні судини і зменшивши пульсацію . Для цього потрібно звернути пакет з кубиками льоду в рушник і прикласти до хворого місця на 10-15 хвилин.
Як вилікувати головний біль механічним способом? Потрібно зробити масаж . Для цього 5-10 хвилин потрібно легко розтирати перенісся , потім 10 хвилин терти м'язи між великим і вказівним пальцями рук.
У разі мігрені біль з'являється в області чола , над оком , після чого перетікає в скроню і тім'я , поширюючись по половині голови. Як можна вилікувати мігрень ? Для цього потрібно лягти на ліжко , стягнути голову рушником і постаратися розслабитися. Щоб очі не дратував яскраве світло , штори варто затуркати . Іноді від мігрені можна позбутися за допомогою гірчичників , які ставляться між лопатками або в області шиї. Також можна попарити ноги в гарячій воді 5-10 хвилин (можна додати сухої гірчиці ) . Буде ефект і від холодних компресів. Для цього рушник складається в 4 шари , змочується в підсоленій воді з льодом і прикладається до голови кожні 2-3 хвилини.

Запишіться на безкоштовну консультацію !
телефони у Києві: ( 044 ) 253-75-38
з 9:00 до 19:00