Хронічній бронхіт, частий кашель – лікування

Хронічний бронхіт являє собою дифузне ураження бронхіального дерева, обумовлене тривалим роздратуванням повітроносних шляхів різними шкідливими агентами, мікроорганізмами. Такий стан супроводжується частими нападами кашлю (сухого, вологого) не менше трьох місяців на рік, іноді субфебрильною температурою, задишкою, стомлюваністю.
   Часті бронхіти виникають через зниження імунного стану бронхо-легеневої системи. Як результат в бронхах приживаються патогенні мікроорганізми, розвиток яких здорові легені і бронхи не допускають. Так само в ослаблених бронхах може активізуватися своя умовно патогенна флора.
   Лікування в нашій клініці направлено на відновлення гомеостазу та імунологічної активності не тільки бронхо легеневої системи, але і відновлення функції всіх імунокомпетентних органів організму.
    Як наслідок, знищується патогенна мікрофлора в легких, йде хронічне запалення в бронхах, кашель, відновлюється загальний імунітет, відповідно дорослий або дитина перестають часто хворіти на простудні захворювання