Лікування

Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Лікування

Клініка Доктора Дідевича

Клініка Доктора Дідевича працює в Києві з 1997 року.

У клініку звертаються пацієнти з різним спектром захворювань і хронічних запальних процесів.

У клініці працюють лікарі високої кваліфікації , що мають великий досвід роботи в лікуванні хронічних захворювань. До нас приїжджають пацієнти з усієї України та багатьох інших країн. Для лікування ми використовуємо принципи сучасної гомеопатії.

device1         device

Для лікування ми використовуємо гомеопатію нового покоління.

Слід зазначити , що на відміну від багатьох клінік , які використовують класичне лікування (тобто лікування, спрямоване на певні симптоми захворювання) в нашій клініці лікар знаходить"першопричину" заболевания и назначает лечение, направленное на устранение именно этой причины (этиологическое лечение). захворювання і призначає лікування, спрямоване на усунення саме цієї причини ( етіологічне лікування ) . Іншими словами в нашій клініці лікар допоможе Вам не тільки позбутися від симптомів захворювання , а повністю вилікувати його .

У нинішній час більшість вчених думок дійшло висновку , що людський організм - це цілісна структура ( біосистеми ), органи в якій не функціонують самі по собі , а взаємопов'язані між собою таким чином, що якщо існує порушення або захворювання в одному органі , то це може впливати на здоров'я інших органів і систем. Досить згадати , що всі ми розвинулися з однієї клітини , де окремо не було сечостатевої , травної , бронхо -легеневої , серцево -судинної систем і тоді стане зрозумілим , що ці умовні розмежування встановив сама людина. Для природи організм людини , це єдина цілісна система , в якій між органами в процесі внутрішньоутробного розвитку сформувалися біохімічні та біофізичні взаємозв'язку.

Приміром це виглядає так : хронічні запальні процеси в органах травлення можуть викликати алергію , шкірні висипання , симптоми вегето -судинної дистонії , зниження імунітету , хронічні захворювання в сечостатевій системі , і при цьому хронічні запальні процеси в сечостатевій системі можуть викликати захворювання , запалення в органах травлення , ендокринної системі і т.д , тому що всі органи взаємопов'язані між собою. Тому , щоб вилікувати будь-яке хронічне захворювання необхідно усунути його першопричину , яка може знаходиться абсолютно в іншому органі або системі організму .

Найчастіше виявити орган , який є першопричиною розвитку того або іншого хронічного захворювання стандартними методами не представляється можливим. Відбувається це тому , що найчастіше біль в цьому органі відсутня , а лабораторні та інструментальні методи (УЗД , ендоскопія , томографія і т. д.) не можуть зафіксувати відхилень у цих органах.

Справа в тому , що механізм перших фаз будь-якого хронічного запалення полягає в тому , що порушується проникність мембран клітин органу для іонів. Тому вище наведені обстеження часто не можуть зафіксувати порушення в органі на такому тонкому рівні . Дуже часто при цьому не виділяється достатня кількість медіаторів запалення , що не задіюються больові рецептори , і тому біль в органі відсутня.

У зв'язку з цим , щоб підібрати лікування , яке захоплювало б як основне захворювання , так і першопричини його розвитку у нас в клініці використовується підбір сучасних гомеопатичних препаратів на основі біологічно активних точок , відомих в акупунктурі ( акупунктурі ) вже тисячі років. Справа в тому , що ці біологічно активні точки людського організму пов'язані з усіма його органами і системами , а їх електричний потенціал змінюється при будь-яких порушеннях в органах.

Основний лікувальний принцип сучасної гомеопатії , це відновлення порушеного гомеостазу , як окремих органів , так і всього організму. При цьому заживається орган відновлює свою функцію , йде запалення і найголовніше він починає «бачити» і знищувати патогенні віруси , бактерії , гельмінти , яких у природі тисячі і їх не завжди можливо визначити лабораторними методами.

Принципи лікувального ефекту сучасної гомеопатії:

1. Прибирає запальні процеси в органах і системах організму;

2. Відновлює функцію органів (вироблення ферментів , гормонів , секретів , виведення токсинів та ін);

3. Відновлює захисну функцію (імунітет) органів і всього організму;

4. Стимулює вироблення специфічних антитіл , макрофагів в органах і організмі , що призводить до знищення будь хронічної інфекції (бактерії , віруси , найпростіші , гельмінти) і навіть ті , які знаходяться внутрішньоклітинно (герпес , цитомегаловірус , хламідії , трихомонади та ін);

5. Прицільно виліковує орган , що призводить до його повного одужання і відсутності поняття рецидив (повернення хвороби) , при правильному способі життя;

6. Лікувальний ефект спрямований одночасно на цілий комплекс органів і систем , що дозволяє торкнутися першопричини розвитку хронічного захворювання;

7. Лікування призводить до відновлення всього організму , що запобігає розвитку нових серйозних захворювань.

8. Виліковує причини розвитку будь алергічної реакції в організмі.

СУЧАСНА ГОМЕОПАТІЯ НЕ МАЄ ПРОТИПОКАЗАНЬ - це означає що гомеопатичні препарати може приймати абсолютно будь-яка людина , не побоюючись нашкодити своєму здоров'ю.

Переваги при лікуванні сучасної гомеопатією:

  • При лікуванні відсутня хімічна навантаження на організм і побічні ефекти.
  • Гомеопатичне лікування має високу ефективність , оскільки кожному пацієнту виготовляється індивідуальний препарат , залежно від його захворювань.
  • Прийом гомеопатичних препаратів один раз на добу , що дуже зручно.
  • Лікування дуже добре підходить для дітей , оскільки в сучасній гомеопатії відсутні хворобливі процедури ( уколи , крапельниці ) , смак препаратів нейтральний.
  • Зручно для працюючих і іногородніх пацієнтів. Відвідування клініки тільки один раз на місяць , первинний прийом 2 - 3 години.
  • Лікування можна застосовувати пацієнтам, що страждають усіма видами алергії , в тому числі і на лікарські препарати.
  • Комплексне лікування організму , так як при лікуванні враховується вплив і взаємозв'язку всіх хворих органів в організмі людини.
  • При лікуванні завжди виліковується основна причина виникнення хвороби , що дозволяє пацієнту надалі повністю одужати.

Запишіться на безкоштовну консультацію!
телефони у Києві: (044) 253-75-38
з 9:00 до 19:00