Лікування вегето – судинної дистонії (ВСД) | Клініка др. Дідевича

Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Вегето – сосудистая дистония (ВСД)


Лікування вегето-судинної дистонії в Києві - симптоми (ВСД)

Вегето-судинна дистонія ( ВСД) - діагноз , який як правило , ставлять пацієнтові з наступними скаргами : загальна слабкість , часті головні болі , запаморочення , перепади артеріального тиску , болі в області серця (при нормальній електро - кардіограмі ), загальний дисбаланс організму і т.і .
Вважається , що вегето-судинна дистонія відноситься до розряду хронічних , невиліковних захворювань. Тобто вегето-судинна дистонія залишається з людиною на все життя. У чому ж загадка такої « невиліковність » і що насправді означає цей діагноз ?
Назва « вегето-судинна дистонія » говорить про те , що вона виникає через неправильне впливу вегетативної нервової системи на внутрішні органи ( вегетативний дисбаланс ) .
Причини, що викликають вегетативний дисбаланс:
• Хронічні запальні процеси в організмі , які найчастіше не проявляють себе больовими відчуттями в органах ( органи травлення , сечостатева , бронхолегенева системи , ЛОР органи тощо) .
• порушення гормональної системи ( щитовидна залоза , надниркові залози , статеві залози) ;
• наявність в організмі хронічної інфекції (віруси , бактерії , гельмінти і т.д.);
• накопичення токсинів в організмі.
Лікування в клініці направлено на причини виникнення вегетативного дисбалансу . Більш детально можна подивитися в розділі «Лікування»

vegetativnaya_nervnaya_sistema_i_zabolevaniya_vnutrennih_organov meteochustvitelnost distoniya_sosudy distoniya

Вегето-судинна дистонія - це порушення, що відбуваються в діяльності судинної системи. Ці порушення призводять до того , що тканини і органи недостатньо забезпечуються киснем. Також дане захворювання носить назву нейроциркулярними дистонії , або неврозу серця.
Симптоми вегето-судинної дистонії можуть проявлятися і у дітей , і у дорослих. Це відбувається у зв'язку з наростаючим темпом сучасного життя , що вимагає для навчання і роботи включення всіх ресурсів організму.
За статистикою , кожен третій випадок лікування вегето-судинної дистонії вимагає серйозного і своєчасного лікування. Це захворювання часто виникає через перенесені хронічних і гострих хвороб , порушень режиму сну і харчування .
Основна причина захворювання - хронічні порушення і запальні процеси внутрішніх органів.
У школярів швидкість розвитку серцево-судинної і м'язової систем неузгоджені , та й відбувається все це на тлі гормонального сплеску. І разом з цим на них впливає інтенсивне навчання , особливо в періоди екзаменаційних сесій. У підлітків виявляються такі симптоми , як нудота , головний біль , запаморочення .
Більшість дорослих намагаються не помічати млявого перебігу вегето-судинної дистонії , яка загострюється тільки в період міжсезоння , а також на тлі перевантажень , емоційних зривів або ослаблення імунітету. Вони і не думають про лікування вегето-судинної дистонії , вважаючи , що це несерйозне захворювання . Але ж від перших симптомів до серйозних проявів залишається зробити невеликий крок.
З питанням , як лікувати вегето-судинну дистонію , треба обов'язково звертатися до фахівця.
Якщо симптоми вегето-судинної дистонії носять більш серйозний характер , то використовують иглорефлексотерапию , мануальну терапію , фітотерапію , гомеопатичне лікування . Це захворювання непогано піддається лікуванню. Дуже важливо виключити самолікування ! Тільки лікар на підставі необхідних досліджень може визначити методику лікування.
Часто симптоми вегето-судинної дистонії приховують інше, більш серйозне захворювання , на виявлення і лікування якого і слід спрямувати дії лікаря .
Виникнення цього захворювання пов'язане з поганим регулюванням роботи внутрішніх органів , часто прихованих або явних хронічних запальних процесів в організмі , які і впливають на різні отелення вегетативної нервової системи. У підсумку це призводить до порушення мікроциркуляції крові. Тому при виникненні вегето-судинної дистонії ліки і лікувальні заходи повинні призначатися лікарем.

Запишіться на безкоштовну консультацію !
телефони у Києві: ( 044 ) 253-75-38
з 9:00 до 19:00