Хронічні захворювання сечостатевої системи

Запиштіся на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід, лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн-Пт с 9:00 до 19:00

Сб-Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Лікування захворювань сечостатевої системи у дітей , чоловіків і жінок

Інфекції сечових шляхів викликаються грибками , бактеріями , паразитами і вірусами. У більшості своїй вони є захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

До нас в клініку звертається багато пацієнтів з різними захворюваннями сечостатевої системи. Це хронічні запальні процеси і порушення функції в:
• передміхуровій залозі (хронічний простатит) ,
• яєчниках (хронічний аднексит ) ,
• ендометріоз матки і яєчників ,
• функціональна кіста яєчників ,
• мастопатія (як результат дисфункції яєчників , щитовидної залози) ,
• сечовому міхурі (хронічний цистит) ,
• нирках (хронічний пієлонефрит) ,
• порушення менструального циклу у жінок ( дисменорея , аменорея) та багато інших.

Причину хронічного запального процесу в сечостатевій системі можна розділити на дві основні складові .
1 . Попадання і розвиток патогенної інфекції (хламідії , трихомонади , гонокок , токсоплазма , уреаплазма , папіломавірус , цитомегаловірус та ін.)
2 . Активізація в сечостатевій системі своєї умовно патогенної флори , якій налічується понад 450 видів . У таких ситуаціях лабораторні дослідження на наявність інфекції при порушеннях і запальних процесах в сечостатевій системі дають негативний результат.
Багатьом відома ситуація , коли у подружжя при лабораторному дослідженні сечостатевої системи у одного присутні хламідії , трихомонади та ін , а в іншого немає . Це говорить про те , що в одного з них сечостатева система « ослаблена » і відповідно патогенні мікроорганізми легко в ній приживаються або ж активізується своя ж мікрофлора , приводячи до запалення і порушення функції .
На «здоров'я» сечостатевої системи впливають:
• Екологія .
• Спосіб життя (стреси , куріння , алкоголь , гіподинамія та ін.)
• Спадковий фактор.
• Хронічні запальні процеси , гормональні порушення в організмі та ін
Механізм дії сучасної гомеопатії , застосовуваної в нашій клініці спрямований на :
1 . відновлення функції , « здоров'я» та захисних можливостей сечостатевої системи , що призводить до позбавлення від патогенної та умовно патогенної інфекції , навіть якщо вона знаходиться внутрішньоклітинно , що підтверджується лабораторно ;
2 . лікування проводиться комплексно з іншими порушеннями і захворюваннями в організмі , які призвели до « ослаблення » і порушення функції сечостатевої системи ( захворювання органів травлення , гормональної системи , ЛОР органів та ін) .
У відновленій таким чином сечостатевій системі йде запальний процес , відновлюється функція і в подальший ця система стає стійкою до потрапляння і розвитку в ній різної інфекції .
Більш докладно дивіться розділ «Лікування»

Сечовидільна система людини складається з нирок , сечоводів , сечівника і сечового міхура. Фізіологічно і анатомічно сечові шляхи знаходяться в тісному зв'язку з репродуктивними органами. Найбільш часті патології сечових шляхів - інфекційні захворювання , виражається в захворюваннях сечостатевої системи.

Захворювання чоловічої і жіночої сечостатевої системи : особливості та клінічна картина
Найчастіше у чоловіків страждають нижні відділи сечових шляхів , причиною чому є відносно велика довжина сечовипускального каналу. Захворювання сечостатевої системи у чоловіків проявляються відчуттям важкості в промежині , хворобливому або утрудненому сечовипусканні , різях по ходу сечовипускального каналу. З такими симптомами слід одразу звертатися до лікаря. Найпоширенішими є наступні захворювання сечостатевої системи : запалення сечовипускального каналу ( уретрит) і запалення передміхурової залози ( простатит) . Інфекційні захворювання сечових шляхів у чоловіків зустрічаються досить рідко.
Серед захворювань сечостатевої системи у жінок лідирують висхідні інфекції сечових шляхів. Причиною цьому є анатомічні особливості жіночого сечівника (широкий і короткий) . Легко потрапляючи в сечовий міхур , збудник по сечоводах піднімається верх , до нирок . При цьому захворювання протікають як у гострій , так і в хронічній формі. Найчастіше розвиваються наступні хвороби сечостатевої системи : уретрит , запалення яєчників (аднексит ), запалення сечового міхура ( цистит) і запалення ниркових мисок ( пієлонефрит). Часто спостерігається безсимптомна бактеріурія - при аналізі в сечі визначається наявність мікрофлори , при цьому захворювання не має зовнішніх ознак . У таких випадках лікування призначається вагітним жінкам або тим , хто готується до хірургічного втручання.
Статистика показує , що захворювання сечостатевої системи у дітей незмінно входять до числа лідерів дитячих захворювань. У дітей інфекція виникає через хвороботворних мікроорганізмів , що пересуваються по сечоводу . Потрапляючи в сечовивідні шляхи , бактерії можуть стати причиною розвитку циститу , асимптомной бактеріурії і пієлонефриту. У зв'язку з цим основним правилом профілактики розвитку інфекцій сечовивідних шляхів є належна гігієна зовнішніх статевих органів.
Запишіться на безкоштовну консультацію !
телефони у Києві: ( 044 ) 253-75-38
з 9:00 до 19:00