Хронічні захворювання печінки і жовчного міхура

Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Відео про хронічні захворювання печінки і жовчного міхура


Лікування печінки в Києві, симптоми при захворюваннях печінки

Печінка є унікальним органом, без якого неможливе існування людини. У зв’язку з цим будь-яке захворювання печінки, що приводить до зниження її функції, є небезпечним. Тому слід уважно ставитися навіть до найлегшим нездужань, схожим з ключовими симптомами захворювань печінки.
Які ж бувають симптоми при захворюваннях печінки? На першому місці серед ознак порушення роботи печінки стоять нудота, блювота, гіркота в роті, пожовтіння або посіріння шкірних покровів, а також діарея і потемніння кольору сечі. Досить частим явищем є тупий біль в області печінки.
Якими бувають основні захворювання печінки? Одним з найпоширеніших захворювань печінки є хронічний гепатит. Він виражається невеликим збільшенням обох часток печінки, яке можна помітити неозброєним оком. Ще одним важким захворюванням печінки є цироз. Якщо захворювання печінки пов’язано з жировим переродженням, то це стеатоз(жирова дистрофія). У ряді випадків при злоякісних пухлинах також можуть проявлятися різні болі в області печінки.
Однією з особливостей захворювань печінки є те, що навіть після одужання протягом тривалого часу доведеться лікувати порушення в обміні речовин. Потрібно буде відновлювати структуру печінки, а також порушені функції жовчовивідних шляхів і клітин печінки. У зв’язку з цим лікування печінки в Києві, незалежно від виду захворювання, є складним завданням, яке починається з проведення обстеження, виявлення причин захворювання, та їх усунення.
У разі гострих захворювань печінки лікування спочатку спрямоване на усунення отриманої інтоксикації (ставляться крапельниці з кровозамінниками, глюкозою і т.д.), і одночасно йде призначення препаратів,які нормалізують секреторну функцію печінки і відтік жовчі. Тільки після цього починається багатоетапний процес відновлення функції і структури печінки.
Причини захворювань печінки та жовчовидільної системи:
• наявність вірусів у самій печінці (віруси гепатиту, цитомегаловірус, герпес, папіломавірус та ін);
• • токсичну обтяження печінки (токсичний гепатит);
• • застійні явища в жовчному міхурі та жовчних протоках (дискінезія, перегини, перетяжки жовчного міхура) в результаті хронічного запалення;
• наявність інфекції в жовчовидільній системі (стафілококи, стрептококи, хламідії, лямблії, токсоплазма, глистна інвазія та ін).

Симптоми захворювань печінки та жовчовидільної системи:
1. Важкість та болі в правому підребер’ї;
2. жовтушність склер;
3. гіркота в роті;
4. гіркота в роті;
5. пігментація шкіри (печінкові «знаки», пігментні плями);
6. алергізація організму.

Лікування печінки і жовчного міхура (більш детально дивіться в розділі«Лікування»).
Для лікування печінки зазвичай застосовуються лікарські препарати трьох груп: гепатопротектори, жовчогінні і холелітолітичні засоби.

Гепатопотектори призначені для відновлення функції клітин печінки. Вони сприяють поліпшенню перебігу обмінних процесів у печінці, а також підвищують її стійкість до різноманітних токсичних впливів, прискорюючи процес відновлення функцій органу при будь-яких видах його пошкодження. Гепатопротектори бувають синтетичні, гомеопатичні і рослинно-жирові.

За допомогою жовчогінних лікарських препаратів підвищується виділення жовчі, а також її просування по жовчовивідних шляхах аж до виходу в кишківник.

Останнім часом більшість пацієнтів звертаються в нашу клініку з метою лікування печінки, хронічних захворювань жовчного міхура, підшлункової залози. Це стосується і дітей.

Запишіться на безкоштовну консультацію!
телефони у Києві: (044) 253-75-38 з 9:00 до 19:00