Виразкова хвороба

Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Відео про лікування виразкової хвороби


Діагностика та Лікування виразкової хвороби шлунка

Одним з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту є виразкова хвороба шлунку. Статистика показує, що з 1000 осіб виразкою шлунку страждають в середньому від 3 до 18 осіб.

Виразку можна класифікувати таким чином:
1.  Виразкові ураження, що з’являються в результаті розладів гормональної та центральної нервової системи.
2.  Ендокринні виразки.
3.  Виразки циркуляторно-гіпоксичної природу.
4.  Медикаментозні виразки.
5.  Алергічні та токсичні ураження слизової оболонки шлунку.
6.  Специфічні виразки, які проявляються при туберкульозі, сифілісі та синдромі набутого імунодефіциту.

Основними характеристиками виразкової хвороби є сильні болі, печія та блювання. У період загострення спостерігаються голодні болі, які зникають через 30-60 хвилин після прийому їжі. Ще одним частим симптомом є нічна біль. При цьому симптоми виразкової хвороби шлунка відрізняються від симптомів виразкової хвороби 12-палої кишки: їжа швидше провокує біль, ніж зменшує її. Виразка шлунка зазвичай викликає порушення функцій спорожнення шлунку і набряк тканин, які супроводжуються здуттям живота, нудотою і блюванням після прийняття їжі. При харчовій виразці або езофагіті людині боляче під час ковтання або коли вона  приймає горизонтальне положення.

Лікування виразкової хвороби в нашій клініці дозволяє повністю позбутися захворювання і уникнути ускладнень.

Виразкова хвороба є дуже поширеним захворюванням шлунково-кишкового тракту. В останні роки значно збільшилася кількість пацієнтів, які звернулися в нашу клініку з цим захворюванням.

Найпоширенішими видами виразкової хвороби є:

  • Виразка шлунка.
  • Виразка дванадцятипалої кишки.
  • Виразки товстого кишківника (виразковий коліт).

Причини виникнення виразкової хвороби можуть бути різними:

  • Сильний запальний процес у жовчному міхурі, який призводить до закиду жовчі в шлунок і 12 - палу кишку.
  • Сильний стрес (так звана стресова виразка).
  • Хронічний запальний процес у підшлунковій залозі, печінці, жовчному міхурі, які в свою чергу послаблюють імунітет і сприяють розвитку інфекції (таких як хелікобактер пілорі, хелікобактер еюнум, різних вірусів).

Всі види виразкової хвороби добре піддаються лікуванню в нашій клініці.

Електропунктурне обстеження, яке  проводиться індивідуально лікуючим лікарем, дозволяє точно встановити в яких органах шлунково-кишкового тракту йдуть запальні процеси.

Після обстеження пацієнтові готується індивідуальний препарат за типом сучасної гомеопатії, який усуває запальні та інфекційні причини виразкової хвороби, що дозволяє повністю вилікувати це захворювання.

Після лікування виразкової хвороби ми рекомендуємо пацієнту один раз на 5 років проходити профілактичний курс лікування для підтримки здоров’я органів травлення.

У лабораторії нашої клініки Ви можете здати аналіз на наявність в шлунку ХЕЛІКОБАКТЕРА ПІЛОРІ.

Лікування виразкової хвороби, виразковий коліт (більш докладно дивіться в розділі «Лікування»).

У ході діагностики виразкової хвороби крім вивчення симптомів звичайно в гастроентерологічних відділеннях робиться рентгенограма і фіброгастроскопія (фіброгастроскопіческое дослідження). Для виявлення повної картини хвороби роблять аналіз шлункового соку і біопсію.

Лікування виразкової хвороби шлунка в клініці враховує безліч факторів, до яких відноситься вік пацієнта, його фізичний стан і наявність супутніх захворювань травного тракту (панкреатит, гастрит, дуоденіт та ін.) Виразка шлунка є серйозним захворюванням, яке може привести до прориву і загибелі хворого, тому займатися самолікуванням не слід. Необхідно звернутися до лікаря і пройти діагностику. І тільки після цього буде призначено лікування.

Основними заходами з профілактики виразкової хвороби є дотримання режиму дня і гігієнічних норм праці, відмова від куріння і алкоголю. Особливу увагу слід приділяти режиму і якості харчування.

Запишіться на безкоштовну консультацію!
телефони у Києві: (044) 253-75-38 з 9:00 до 19:00