Захворювання щитовидної залози


Запишіться на безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід , лікування хронічних захворювань

044 253 75 38

Режим роботи: Пн - Пт з 9:00 до 19:00

Сб -Нд з 9:00 до 18:00

м. Київ вул. Круглоуніверситетська 15

Лікування щитовидної залози , діагностика , симптоми

Перш за все, варто розглянути, які ознаки захворювання щитовидної залози існують.
- Якщо прискорюється обмін речовин і підвищується рівень гормонів щитовидної залози , це супроводжується раптовим схудненням , пітливістю , тремтінням рук , слабкістю , прискореним серцебиттям , дратівливістю і плаксивість .
- Якщо діагностується недостатність гормонів і гіпотиреоз ( знижень функцій) , то відбувається уповільнення обміну речовин , і разом з ним загальна слабкість , сухість шкіри , втомлюваність, збільшення ваги , набряк тіла , рідкісне серцебиття , підвищення артеріального тиску , випадання волосся. Перші ознаки захворювання щитовидної залози даного типу виражені слабо , розвиваються поступово , частіше бувають у жінок. Це зазвичай відбувається через природного нестачі йоду в грунті і воді.
Діагностика захворювань щитовидної залози на ранній стадії може допомогти вчасно виявити такі захворювання , як жіноче безпліддя і патологія нервової системи плоду , тому жінка до вагітності повинна знати , які наслідки захворювань щитовидної залози можуть підстерігати її згодом .
- Може відбуватися збільшення щитовидної залози , зміщення і здавлювання розташованих поруч стравоходу , трахеї , нервів і судин шиї . Це призводить до компресійного синдрому , тиску в області шиї , відчуття чогось стороннього на шиї , задишки , утруднення при ковтанні , захриплості голосу.
Якщо в органах присутні хронічні запальні процеси або функціональні порушення , то це може привести до різних гормональних порушень :
• наприклад , при хронічному запаленні в нирках можуть залучатися до процесу наднирники і підвищуватися систолічний (верхнє ) артеріальний тиск ;
• при хронічному запаленні в яєчниках у жінок може порушитися менструальний цикл ( дисбаланс статевих гормонів) ;
• якщо у людини в хворої печінки активізувався цитомегаловірус , герпес , та ін то , на цю інфекцію організм може почати виробляти специфічні антитіла , які вражають щитовидну залозу ( Аутоімунний тиреоїдит , гіпотиреоз , гіпертиреоз) .
У клініці ми займаємося лікуванням різних захворювань щитовидної залози (гіпотиреоз , гіпертиреоз , аутоімунний тиреоїдит ) .
Більш докладно про методи діагностики і лікування мастопатії і захворювань щитовидної залози , а так само інших хвороб , що застосовуються в клініці доктора Дідевича , дивіться в розділі « Лікування» .

Діагностика захворювань щитовидної залози часто утруднена , так як 80 % хворих не відчувають ніяких проявів хвороби. Протягом тривалого часу їм здається , що вони здорові , і немає ніяких симптомів захворювання. Тому існують рекомендації лікарів- ендокринологів - щорічно робити УЗД щитовидної залози.
Крім того , картину можуть прояснити аналізи , які призначаються при захворюваннях щитовидної залози. Це , в першу чергу , спеціальний аналіз крові , який визначить рівень гормонів.
Які симптоми захворювання щитовидної залози людина може визначити самостійно на першому етапі хвороби? Насамперед, мова йде про зміну ваги (збільшення або зменшення ) , задишки , дискомфорті при ковтанні , появі неприємних відчуттів в районі шиї , збільшенні щитовидної залози , яке можна визначити за допомогою пальпації.
Перед тим як призначити лікування захворювання щитовидної залози ендокринолог проводить розгорнуте обстеження. Якщо пацієнту поставлений діагноз « ендокринна патологія » , то йому рекомендується провести скринінгове обстеження . З його допомогою контролюється діяльність залози , відстежується , наскільки ефективно проведене лікування.
Цей невеликий , але важливий орган , що нагадує метелика , впливає на діяльність практично всіх систем організму , а від збоїв його роботи можуть виникнути дуже серйозні проблеми. Тому зволікати з лікуванням щитовидної залози не варто.
Вироблення і підтримка нормального рівня гормонів в організмі , дуже складний процес , який залежить від багатьох факторів:
• забруднена екологія , радіологічна навантаження ;
• хронічні запальні процеси в нирках , надниркових залозах , статевих залозах ;
• аутоімунні захворювання , алергії , вражають ендокринні органи ;
• спадкова схильність;
• активізація хронічної інфекції у внутрішніх органах.Запишіться на безкоштовну консультацію !
телефони у Києві: ( 044 ) 253-75-38
з 9:00 до 19:00