Клініка Доктора Дідевича
Для того, що б поліпшити здоров'я не обов'язково дотримуватися виснажливої дієти, достатньо використовувати в їжу продукти, які індивідуально підходять організму даної людини.

У клініці доктора Дідевича харчова діагностика проводиться вже близько 5-ти років. Вона дуже добре зарекомендувала себе у всіх без винятку пацієнтів клініки й
проводиться поряд з іншими видами обстежень.

Протягом сорока хвилин за допомогою спеціального електронного комплексу проводиться діагностика, що дозволяє виявити ті продукти, які є найбільш сприятливими для організму пацієнта і ті продукти, які не бажані. Потрібно пам'ятати, що якщо людина постійно використовує в своєму раціоні продукти не сумісні з його організмом, то це призводить до небажаних результатів, таких як:

- зниження імунітету (людина стає більш схильною до різних інфекцій);
- накопичення зайвих токсинів, що призводить до зниження загального життєвого тонусу і швидкої стомлюваності;
- алергізація організму;
- прогресування хронічних запальних процесів;
- збільшення надмірної ваги.

Харчова діагностика необхідна так само людям, які застосовують різні дієти з метою схуднення, адже вона дозволяє точно орієнтуватися, які продукти принесуть найбільшу користь організму.

Особливо важливо проведення харчової діагностики дітям. Це дозволяє батькам найбільш ефективно підбирати для них щоденний раціон харчування.

Результат діагностики пацієнт отримує у вигляді докладних рекомендацій по всім категоріям харчових продуктів.

Оздоровча програма дозволяє підвищити енергетику людини і значно поліпшити якість життя. Самостійно дотримуючись рекомендацій харчової діагностики позитивний результат можна отримати вже через 2-4 тижні.
У тому випадку, коли людина приймає будь-які препарати, вітаміни або харчові добавки, під час консультації лікаря можна перевірити наскільки вони підходять особисто цій людині.

У нашій клініці можна зробити тест на ефективність лікувальної дії лікарських препаратів (таблетки, ампули, розчини), а також мазей, вітамінів, харчових добавок.

У цьому випадку ці препарати або вітаміни потрібно взяти з собою на прийом до лікаря.

Прилади, що використовуюються для лікування в нашій клініці, дозволяють відібрати ліки, що мають максимально правильний лікувальний ефект для дорослих і дітей.
Для проведення тестування пацієнт повинен при собі мати одну таблетку, ампулу або невелику кількість речовини.
Рідини та мазі можна принести в скляній ємності діаметром від 1 см до 6 см. Ця таблетка або ємність з речовиною буде встановлюватися в спеціальний контейнер і за допомогою апаратури лікар проведе діагностику по активним точкам рук пацієнта, щоб визначити вплив цієї речовини на організм людини (підходить/не підходить).

Особливо актуальна така діагностика для дітей, оскільки може зменшити попадання в організм непотрібних хімічних речовин або речовин, які його послаблюють.
Джерела:
Сазонов А.С., Найок М.С., Федоров С.Ю., Купеев В.Г., Хадарцев А.А. Низкоинтенсивная биорезонансная терапия / Под ред. А.А.Яшина. - Тула: Изд-во «Тульский полиграфист», 2000.– 136 с.

Готовский М.Ю., Перов Ю.Ф. Дискуссионные вопросы терминологии в области современной традиционной медицины. I. Энергия и информация // Традиционная медицина. – 2009. – № 3. – С. 56–62.
Made on
Tilda