Клініка Доктора Дідевича
Принципи
Переваги

Клініка Доктора Дідевича працює в Києві з 1997 року.

Основним напрямком клініки є ЛІКУВАННЯ хронічних захворювань і хронічних запальних процесів в організмі.

Для цього використовуються такі основоположні концепції:

- визначення і лікування не тільки основного захворювання, але і тих порушень і запальних процесів в інших органах і системах організму, які до нього призвели: «першопричини» захворювань;

- для лікування використовується сучасна гомеопатія, яка дозволяє виліковувати хронічні запальні процеси в органах, відновлювати їх функцію, прибирати інфекційну складову багатьох запалень (бактерії, віруси, гельмінти і т.д.) без хімічного навантаження на організм;

При лікуванні нашими гомеопатичними препаратами можна користуватися звичайними фармакологічними ліками, але не рекомендується прийом будь-яких БАДів, фітопрепаратів і різних харчових добавок!

Розглянемо більш детально поняття «першопричина» хронічних захворювань, чому людина не може позбутися від захворювання в тому або іншому органі роками і чому проблеми в організмі у багатьох починаються з раннього дитинства.

Всім відомо, що людський організм розвивається в утробі матері з однієї клітини. У цій клітині не було спочатку органів і систем, всі вони розвинулися від одного набору хромосом. Якраз в період формування організму з однієї клітини, між органами сформувалися фізичні та біохімічні взаємозв'язку, суть яких полягає в тому, що захворювання, порушення або запалення в одному органі «першопричина», впливає на розвиток порушень і захворювань абсолютно в інших органах і системах.

Наприклад:

- хронічні запальні процеси в жовчному міхурі і печінкових протоках можуть призводити до «ослаблення» бронхів, в яких потім розвивається хронічний бронхіт, бронхіальна астма і т.д.;

- порушення функції печінки призводить до накопичення токсинів в організмі з подальшим розвитком алергії, причому вид алергії і алергени можуть бути абсолютно різними, оскільки їх різноманітність обумовлено комбінацією цих токсинів, а таких комбінацій можуть бути сотні й тисячі. Коли вилікується печінка і органи, які на неї впливають, виліковується будь-яка алергія;

- хронічні запальні процеси в органах травлення можуть призводити до запалень і порушень сечостатевої системи і навпаки, при цьому може знижуватися імунітет, і розвиватися різні шкірні висипання;

- хронічні запальні процеси і порушення в різних органах можуть впливати на вегетативну нервову систему з подальшим розвитком такого стану, як вегето-судинна дистонія, частий головний біль, стомлюваність;

- якщо товстий і тонкий кишечник «слабкі» в результаті хронічних запальних процесів у печінці, жовчному міхурі, підшлунковій залозі, то там легко приживається патогенна флора, гельмінти, розвивається дисбактеріоз і т.д.
Біологічно активні точки людського організму пов'язані з усіма його органами і системами.

Використовуючи ці точки визначаються порушення функцій органів і першопричина захворювання.
За цим принципом в організмі розвивається більшість хронічних захворювань. Вони стають хронічними тому, що зазвичай стандартне лікування спрямоване на симптоми, що виникли в організмі, і при цьому не проводиться лікування органів і систем, які вплинули на розвиток цієї патології і є«першопричиною».

З огляду на те, що діти успадковують від батьків «слабкі» органи, за принципом взаємозв'язку хронічні порушення, а в подальшому і захворювання починають формуватися вже в ранньому періоді або з самого дитинства.

Чому ж стандартні методи обстежень (УЗД, МРТ, томографія та ін.) При наявності різних захворювань часто не дають можливість визначити де в організмі дорослої або дитини присутні хронічні запалення в органах і тим більше з'ясувати «першопричину» захворювання, коли дуже часто біль в органах відсутній?

Справа в тому, що механізм перших фаз будь-якого хронічного запалення полягає в тому, що порушується проникність мембран клітин органу для іонів.
Тому вищенаведені обстеження часто не можуть зафіксувати порушення в органі на такому тонкому рівні, оскільки відбитий звук, не відображає стан мембрани клітини, а тільки органічні зміни в органі.

Ще часто при цих станах не виділяється достатня кількість медіаторів запалення, тому не задіюються больові рецептори, і біль в органі відсутній.

Що ж виходить? Захворювання, симптоми і скарги присутні (шкірні висипання, алергія, ВСД, головні болі, порушення травлення, втомлюваність та ін.), а причини невідомі.

У зв'язку з цим, щоб провести лікування, яке охоплювало б як основне захворювання, так і першопричини його розвитку у нас в клініці використовуються сучасні гомеопатичні препарати. Їх індивідуально підбирають за допомогою спеціального обладнання по біологічно активних точках, відомих в акупунктурі вже тисячі років.

Справа в тому, що ці біологічно активні точки людського організму пов'язані з усіма органами і системами, що дає можливість за допомогою спеціальної апаратури, використовуючи ці точки визначати запалення, порушення функції органів, першопричину захворювання.

Ми використовуємо точки, які знаходяться на пальцях рук і ніг. Це дуже зручно для обстеження, як дорослих, так і дітей, дає можливість скласти індивідуальний гомеопатичний рецепт препарату, який виліковує як основне захворювання, так і порушення і запалення в інших органах, які і призвели до даного захворювання
(«першопричину»).
Для лікування в клініці використовується сучасна гомеопатія, яка відрізняється від класичної наступними особливостями:

- більш швидкий ефект;

- прийом препаратів в рідкому вигляді, з нейтральним смаком, що зручно при лікуванні дітей;

- прийом препарату всього один раз на добу, що зручно для працюючих громадян;

- лікування амбулаторно на дому, а планові зустрічі з доктором для корекції рецепта гомеопатичних препаратів не частіше ніж один раз на місяць, що дозволяє лікуватися іногороднім і навіть жителям інших країн;

- обстеження дозволяє встановити порушення в органах і системах організму, які є першопричиною хронічного захворювання, а лікування спрямоване не тільки на саме захворювання, а й на ті органи і системи організму, порушення в яких і привели до цього або цих хронічних захворювань.
Принципи лікувального ефекту сучасної гомеопатії:
1
Прибирає запальні процеси в органах і системах організму
2
Відновлює функцію органів (вироблення ферментів, гормонів, секретів, виведення токсинів та ін.);
3
Відновлює захисну функцію (імунітет) органів і всього організму;
4
Стимулює вироблення специфічних антитіл, макрофагів в органах і організмі, що призводить до знищення будь-якої хронічної інфекції (бактерії, віруси, найпростіші, гельмінти) і навіть ті, які знаходяться внутрішньоклітинно (герпес, цитомегаловірус, хламідії, трихомонади та ін.);
5
Прицільно виліковує орган, що призводить до його повного одужання і відсутності поняття рецидив (повернення хвороби), при правильному способі життя;
6
Лікувальний ефект спрямований одночасно на цілий комплекс органів і систем, що дозволяє торкнутися першопричини розвитку хронічного захворювання;
7
Лікування призводить до відновлення всього організму, що запобігає розвитку нових серйозних захворювань;
8
Виліковує причини розвитку будь-якої алергічної реакції в організмі.
Переваги при лікуванні сучасної гомеопатією:

При лікуванні відсутнє хімічне навантаження на організм і побічні ефекти.

Гомеопатичне лікування має високу ефективність, адже для кожного пацієнта призначається індивідуальний рецепт препарату, залежно від його захворювань.

Прийом гомеопатичних препаратів один раз на добу, що дуже зручно.

Лікування дуже добре підходить для дітей, оскільки в сучасній гомеопатії відсутні процедури, що можуть злякати (уколи, крапельниці), а смак препаратів нейтральний.

Зручно для працюючих і іногородніх пацієнтів. Відвідування клініки тільки один раз в місяць, первинний прийом 1-2 години.

Лікування можна застосовувати пацієнтам, що страждають усіма видами алергії, в тому числі і на лікарські препарати.

Комплексне лікування організму, адже при лікуванні враховується вплив і взаємозв'язок усіх хворих органів в організмі людини.

Під час лікування завжди виліковується основна причина виникнення хвороби, що дозволяє пацієнту надалі повністю одужати.
Made on
Tilda