Клініка Доктора Дідевича
Лікування харчової, сезонної та інших видів алергії у дорослих і дітей

Алергія - це надчутливість імунної системи людини до впливу алергенів - нешкідливих, для людей, які не страждають на алергію, зовнішніх факторів або речовин. До числа алергенів належать продукти харчування, медикаменти, шерсть тварин, пилок рослин, засоби побуту, пил і навіть холод, тепло, вплив сонця.

Хвороба нашого століття

Алергія як захворювання являє собою небезпечне явище не тільки через проблем зі здоров'ям що виникають, але і за рахунок широкого спектру симптомів. Вони бувають як явними і прямо вказують на наявність алергічної реакції в організмі (поява висипу і пухирів на шкірі, астма, сльозовиділення), так і практично непомітними (біль в суглобах, нежить, діарея).

Прояви алергії часто здаються настільки нешкідливими і схожими на легку застуду або отруєння, що хворий навіть не підозрює про справжню причину погіршення самопочуття. Відповідно, ніякі заходи для лікування алергії не проводяться і хвороба прогресує.

Багато людей, які страждають алергією помічали, що порушення в харчуванні або зловживання шкідливими продуктами, посилювали або викликали різні алергічні прояви. Цей факт свідчить про те, що будь-яка алергія безпосередньо пов'язана зі станом внутрішніх органів. Найчастіше різні порушення в органах травлення і є першопричиною.

Оскільки в більшості випадків ці порушення у дорослого або дитини не проявляють себе болем, а таке обстеження, як УЗД в принципі не може визначати запальний процес в органі на ранній стадії, то справжні джерела алергізації організму залишаються невідомими.

Тому для визначення хворих органів - «джерел» будь-якої алергії, в клініці, за допомогою спеціальної апаратури, досліджують певні «активні» точки на пальцях рук і ніг. Вони відомі в класичній акупунктурі вже тисячі років. Справа в тому, що ці точки «пов'язані» з внутрішніми органами і дають можливість:

- визначити, наявні в організмі запальні процеси і функціональні порушення в органах дорослого і дитини;

- визначити органи, порушення або хронічні запалення, що є джерелом будь-якої алергії;

- визначити індивідуальні гомеопатичні препарати для лікування органів і систем, порушення в яких є причиною будь-яких алергічних проявів. При цьому навіть не потрібно шукати алергени, які запускають алергічну реакцію, оскільки виліковується джерело алергізації.


Пам'ятайте, що лікування алергії у дітей і дорослих вимагає своєчасного і правильного медичного підходу. В іншому випадку, процес лікування може виявитися довгим і важким шляхом до одужання. Простіше виявити і знищити хворобу в корені, ніж потім витрачати час і сили на боротьбу із запущеною формою алергії.

Уже понад 20 років Клініка Доктора Дідевича успішно працює в галузі медицини, позбавляючи людину від багатьох хронічних захворювань. При лікуванні використовується сучасна гомеопатія, яка має більш швидкий ефект, ніж класична і при цьому таке лікування можуть приймати люди з алергією на ліки.
За ці роки тисячі пацієнтів змогли вилікуватися в нашій клініці від таких видів алергії:

- Алергічна реакція на продукти харчування (харчова алергія);
- Реакція на шерсть тварин, пух, пилок рослин;
- Різні дерматози та висипання;
- Сонячні та теплові алергії, алергія на холод;
- Бронхіальна астма як різновид алергії;
- Кропив'янка або уртикарія;
- Атопічний дерматит;
- Алергічний кон'юнктивіт;
- Алергічний риніт (поліноз);
- Набряк Квінке (ангіоневротичний набряк);
- Алергічні реакції невідомої (неясної) етіології.

Які існують причини виникнення алергії?

Фактори можуть бути самими різними, але серед них 6 причин залишаються найпоширенішими:

Спадковий фактор, якщо один з батьків страждав від алергії (екзема, кропив'янка, харчова алергія, астма і ін.), То скоріше за все у дитини теж виникне ідентична або подібна реакція. Також в більшості випадків "успадковуються" хворі органи батьків: кишечник, жовчний міхур, печінка, підшлункова залоза.

Захворювання внутрішніх органів, наприклад збій в нормальній роботі травних органів, ендокринної або нервової системи, печінки. Дуже часто такі проблеми виникають через появу грибків, бактерій, гельмінтів, що діють як джерело інфекції та виділяють токсичні речовини.

Тривалий або безконтрольний прийом лікарських препаратів, підвищення частоти контактів з хімічними побутовими засобами, харчовими добавками. Будь-яке зіткнення з новим видом «хімії» або тривале вживання ліків без консультації з лікарем може викликати дисфункцію печінки і алергічну реакцію;

Накопичення токсичних речовин в організмі як результат хронічних інфекцій (стрептококи, стафілококи, герпес, цитомегаловірус і ін.). Від їх кількості і комбінації безпосередньо залежить вид алергії, що виникне.

Гельмінтоз або глистяні інвазії. При цьому захворюванні глисти, що паразитують в організмі, споживають життєво важливі елементи, виділяють небезпечні токсини. В результаті знижується рівень імунітету і раптово у людини проявляються алергічні реакції.

Накопичення токсинів в організмі в результаті порушення функції печінки. Існують випадки, коли всі аналізи та УЗД печінки в нормі, але присутнє хронічне запалення, що викликає алергічні реакції.

Одним з важливих моментів в роботі Клініки Доктора Дідевича залишається безболісність і особливий, нетравматичний підхід до наймолодших пацієнтів. Ми не використовуємо хімічні препарати і антибіотики, які можуть завдати шкоди організму.

Лікування методами сучасної гомеопатії відрізняється не тільки безболісністю, але й здатністю вилікувати найважчі форми алергії.

Навіть абсолютна непереносимість до хімічних ліків не завадить пацієнтові успішно вилікуватися.

ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЇ В НАШІЙ КЛІНІЦІ СПРЯМОВАНО НА ПРИЧИНИ, ЯКІ ПРИЗВЕЛИ ДО АЛЕРГІЗАЦІЇ ОРГАНІЗМУ.

Обстеження, проведене в нашій клініці абсолютно безболісне. Воно дозволяє визначити, порушення функції яких органів призводить до алергії. Застосування сучасної гомеопатії дозволяє відновити порушення в цих органах без хімічного впливу на ту ж систему травлення та організм. У людини проходить алергія, які б алергени її не викликали. У дітей лікування алергії проводиться з 4-х річного віку. Приймати препарати потрібно один раз на добу, що дуже зручно.
Джерела:
Ткаченко В.І. Особливості перебігу та лікування сезонних алергічних реакцій у пацієнтів із супутньою патологією дихальних шляхів // Український медичний часопис, №5 / 6, (2013), с. 67-72.

Никитина И.В., Тарасова М.В., Хроническая крапивница//Регулярные выпуски "РМЖ" №8, (2008), с.542.


Made on
Tilda