Клініка Доктора Дідевича
Основна функція шкіри - захисна. Весь організм людини постійно знаходиться під захистом шкіри від всіляких шкідливих факторів (хвороботворних мікроорганізмів, хімічних і механічний впливів, сонячної радіації та ін.).

З якими типами захворювань шкіри до нас щодня звертаються пацієнти? Клініка Доктора Дідевича протягом багатьох років займається лікуванням таких шкірних захворювань як:
- Демодекоз обличчя та повік;
- Псоріаз;
- Шкірні висипання зі свербежем і без нього;
- Свербіж шкіри без висипань;
- Атопічний дерматит;
- Лущення шкіри голови;
- Сухість і тріщини на шкірі;
- Дерматити різної локалізації та етіології.

Причини виникнення шкірних захворювань

Не існує чисто шкірних захворювань, всі причини їх виникнення виникають через порушення нормальної роботи внутрішніх органів - нирок, печінки, а також імунної та лімфатичної системи. Також у багатьох людей, які страждають захворюваннями шкіри, з часом виявляється наявність внутрішніх алергенів (наприклад, глисти і продукти їх життєдіяльності, грибкові культури).

Найбільш часті причини захворювань шкіри:

1. Демодекоз (кліщ демодекс, найчастіше вражає шкіру обличчя і повіки, втратили свої захисні механізми. На захисні механізми впливають запальні процеси, а також хронічні порушення в роботі ендокринної та сечостатевої системи, кишечника і ін.);
2. Псоріаз (запальні процеси в глибоких жовчних протоках, порушення в роботі печінки);
3. Шкірні висипання зі свербежем (гормональні порушення, глистяні інвазії, інтоксикація організму, хронічна інфекція, алергізація організму);
4. Свербіж шкіри без висипань (інтоксикація, підвищення рівня глюкози в крові, алергізація організму). При цьому дерматолог повинен виключити наявність коростяний кліщ;
5. Атопічний дерматіт (вплив харчових алергенів, порушення біохімічних процесів в організмі, генетична схильність та ін.) Дивись розділ «Алергія»;
6. Лущення шкіри голови (прояв діяльності грибка, зниження імунітету, хронічна втома, спадкові чинники);
7. Сухість і тріщини на шкірі (порушення в роботі ендокринної та сечостатевої систем, приховані запальні процеси в товстому і тонкому кишечнику);
8. Дерматити різної локалізації та етіології (механічні дії, контакт з хімічними речовинами, порушення метаболізму, вплив вірусів і мікроорганізмів).

Фахівці Клініки Доктора Дідевича визначають функціональні порушення в роботі органів і систем, які призводять до виникнення шкірних захворювань, таких як демодекоз, акне та ін.

Визначивши основну причину хвороби, для пацієнта виготовляється індивідуальний гомеопатичний препарат, лікуючий не тільки саме захворювання шкіри, але і причину його виникнення (захворювання внутрішніх органів).

Вищеописане лікування вугрового висипу, демодекозу і інших шкірних захворювань в Клініці Доктора Дідевича дає стійкий і тривалий ефект. Шкірні функції нормалізуються, а функції внутрішніх органів відновлюються. Детальну інформацію дивіться в розділі «Лікування».
Демодекоз - поширене захворювання шкіри, викликане мікроскопічним кліщем демодекс (железница вугровий). Кліщ розміром 0,02-0,05 мкм мешкає в шкірі практично кожної людини на планеті, поруч з волосяного фолікула і сальними залозами. Демодекс може все життя перебувати там і не виявляти себе, але під дією певних факторів кліщ одного разу «прокидається» і, заглибившись в шкірні покриви, викликає запалення. Захворюваність демодекозом складає від 2 до 5% і стоїть на сьомому місці за частотою серед шкірних хвороб.

Демодекоз - одне з найскладніших і неприємних захворювань шкіри. Існує стереотип про те, що демодекоз - це «підліткова» хвороба. Але насправді від вугрової висипки можуть страждати люди абсолютно різного віку, причому проблему цю досить складно вирішити, особливо якщо вона переросла в хронічну хворобу.

Лікування демодекозу ніколи не втрачає своєї актуальності, адже практично кожна людина хоч раз у житті стикається з різними шкірними недугами.
У Клініці Доктора Дідевича основна робота фахівців спрямована на зміцнення загального і місцевого (шкірного) імунітету пацієнта. Найчастіше імунітет залежить саме від наявності прихованих процесів запалення у внутрішніх органах.
Курс лікування демодекозу триває від 1,5 до 6 місяців, для повного лікування необхідний високий професіоналізм лікарів і терпіння пацієнта.

Починаючи курс лікування від демодекозу, пацієнту потрібно позбутися від усіх прикрас і косметичних засобів, використаних раніше. Зволожувати шкіру потрібно спеціальними гелями у флаконах з дозаторами або в одноразових упаковках. Заборонено використовувати креми для шкіри, в складі яких є мед. Також слід забути на час лікування про теплових процедурах, особливо про лазні і сауні.

В ході лікування необхідно строго дотримуватися спеціальної дієти. Її порушення може негативно вплинути на запальні процеси в органах травлення. Не можна вживати жирну і гостру їжу, а найкраще дотримуватися молочно-рослинну дієту.

Ще одним важливим елементом лікування є гігієна постільної білизни - його потрібно міняти кожен день, а подушки і ковдри регулярно прати. Пропрасовувати білизну потрібно ретельно і з обох сторін, так як під впливом високої температури паразити гинуть.

Правильний діагноз на ранніх стадіях шкірного захворювання дає можливість вилікувати демодекоз, вугровий висип і інші захворювання шкіри в максимально короткі терміни. Запущені форми хвороби вимагають більшого часу, терпіння і витримки - як пацієнта, так і лікаря.

У будь-якому випадку, Ваше гарне обличчя і здорова шкіра варті того, щоб про них подбати!
Джерела:
Горбунцов В. В., Дюдюн А. Д. ДИАГНОСТИКА КОЖНЫХ БОЛЕЗНЕЙ // Дерматовенерология. Косметология. №1-4 (2014), с. 141- 148.

А.А. Кубанов, Ю.А. Галлямова, А.С. Гревцева , Н.В. Грибанов Современные методы диагностики демодекоза// Вестник дерматологии и венерологии - В помощь практическому врачу №1 (2016), с. 47-55.

Made on
Tilda